O FIRMIE

HR CONSTRUCTION Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma wyspecjalizowana w zakresie realizacji projektów budowlanych. Swoje usługi dedykujemy wszystkim, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności, zarówno w Polsce jak i za granicą. Długoletnie doświadczenie zawodowe kadry zarządzającej gwarantuje zadowolenia naszych klientów.

Naszą specjalnością jest dobór brygad budowlanych, wynajem wyspecjalizowanych pracowników budowlanych, mających doświadczenie przy dużych inwestycjach.

Realizujemy montaże chłodni kominowych, montaże dźwigów, budowę domów, hal przemysłowych od podstaw.

Do Państwa dyspozycji są wykwalifikowani: monterzy konstrukcji budowlanych, monterzy dźwigów z uprawnieniami, zbrojarze, cieśle budowlani i szalunkowi, betoniarze, tynkarze, pracownicy ogólnobudowlani, pracownicy średniego dozoru z umiejętnością czytania projektów, pracownicy drogowi, operatorzy, spawacze. 

Naszym Klientom oferujemy cały wachlarz usług z zakresu szeroko rozumianego doradztwa personalnego oraz delegowania wykwalifikowanych pracowników, wpasowanych w aktualne tendencje rynkowe. Wyróżnia nas innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do stawianych przed nami wyzwań. W relacjach z Klientami i Pracownikami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, których świadczenie każdorazowo oparte jest o obowiązujące przepisy krajowe oraz wspólnotowe. Sukcesywnie rozbudowujemy bazę o coraz to nowych Klientów. Główna siedziba firmy znajduje się w Częstochowie. Personel tworzący firmę  posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Nabyta w ten sposób wiedza i kompetencje, pozwalają nam na profesjonalne zaspokajanie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów z każdej branży. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi dawały Państwu najwyższą satysfakcję. Wielu naszych klientów codziennie docenia profesjonalizm i zaangażowanie stale z nami współpracując o czym świadczą liczne referencje.

Gwarantujemy wyspecjalizowanych, wyszkolonych i doświadczonych pracowników.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY